Lipogems-LOGO.png

Czym jest Lipogems®?

Lipogems® jest oczyszczoną i mechanicznie przetworzoną tkanką tłuszczową pobraną od pacjenta w drodze liposukcji, a następnie implantowaną w miejsce zmienione chorobowo, gdzie wymagana jest regeneracja i naprawa uszkodzonej tkanki.

Lipogems® wykorzystuje Twój własny  tłuszcz  w procesie naturalnego gojenia, odbudowy, stabilizacji lub naprawy  uszkodzonej tkanki, optymalizując Twój powrót do zdrowia.

Najlepsi ortopedzi używają Lipogems®

Najlepsze instytucje ortopedyczne na świecie potwierdzają skuteczność Lipogems®

System do zabiegów ortopedycznych

Mało inwazyjna metoda.

Potwierdzony naukowo i w testach klinicznych

Powyżej 25 000 wykonanych zabiegów

Odkryj właściwości tłuszczu na swoje problemy ortopedyczne

Tkanka tłuszczowa jest wszechstronną tkanką, która odgrywa zasadniczą rolę w różnych procesach fizjologicznych. Kilka lat badań zachęciło naukowców do zbadania leczniczych właściwości tłuszczu. Istnieją nawet przykłady w literaturze dotyczące wykorzystania tkanki tłuszczowej w opiece nad żołnierzami podczas pierwszej wojny światowej. Czego nauczyliśmy się z badań naukowych i historii? Ten tłuszcz może pomóc w naprawie uszkodzonych tkanek. Krótko mówiąc, tłuszcz nie zasługuje na złą reputację i może być stosowany w celu ułatwienia procesów gojenia.

Tkanka tłuszczowa, powszechnie znana jako tłuszcz, ma wiele naturalnych właściwości regeneracyjnych, które pomagają w promowaniu uzdrawiającego środowiska w całym ciele.

Lipogems®, jako mikro-pofragmentowana tkanka tłuszczowa, może być stosowany jako uzupełnienie zabiegu chirurgicznego lub jako małoinwazyjna opcja zabiegowa, alternatywna w stosunku do poważnej operacji. Jest pomocny w procesie naturalnego gojenia podczas stabilizacji, odbudowy i naprawy uszkodzonej tkanki

Zastosowanie  Lipogems:

Fakty na temat tłuszczu

Dla kogo polecany jest Lipogems®?

Dla Aktywnych
Dla Seniorów
Dla Profesjonalistów
Dla uprawiających sport
Dla Atletów

Poznaj opinie klientów:

Na temat Lipogems®: